Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teens

Forum about teens.
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kako osvojiti curu

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
LaCoStE-ZaGrEb
Novi clan
LaCoStE-ZaGrEb


Broj poruka : 64
Datum upisa : 07.03.2010
Godina : 28
Lokacija : Zagreb,Croatia

Kako osvojiti curu Empty
PočaljiNaslov: Kako osvojiti curu   Kako osvojiti curu I_icon_minitimePon Mar 08, 2010 10:34 pm

Aide dečki da cujem vase probleme kod osvajanja cura,ja ih nemam najbolja stvar je da ih se pozove van na kavu ili kino,a to vam nesmije biti teško,ako imate problem sa curom napisite pa cu pokusat vas savjetovat Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://s7.ba.bitefight.org/c.php?uid=44002
Zoki
Novi clan



Broj poruka : 15
Datum upisa : 23.04.2010

Kako osvojiti curu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako osvojiti curu   Kako osvojiti curu I_icon_minitimePet Apr 23, 2010 12:22 pm

start na prvu loptu ponekad uspeva...potreban je šarm pre svega,dobra spika i to je to
Nazad na vrh Ići dole
llili
Novi clan
llili


Broj poruka : 18
Datum upisa : 03.05.2010

Kako osvojiti curu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako osvojiti curu   Kako osvojiti curu I_icon_minitimePon Maj 03, 2010 12:06 pm

Mozda bi trebali pitati neku curu za savet..?? One bolje znaju.. xD tongue
Nazad na vrh Ići dole
Chuck
Novi clan
Chuck


Broj poruka : 20
Datum upisa : 23.05.2010

Kako osvojiti curu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako osvojiti curu   Kako osvojiti curu I_icon_minitimeNed Maj 23, 2010 2:48 pm

Ma najbolje je bit svoj, i opustit se.. I uspjet ćeš ju osvojit..
Nazad na vrh Ići dole
Iktiag
Gost




Kako osvojiti curu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako osvojiti curu   Kako osvojiti curu I_icon_minitimeSre Jan 12, 2011 1:06 am

Imam jedan problem....nezzz kako početi...ehhh sviđa mi se jedna cura koju hoću osvojit već neko duže vrijeme...a sad u detalje(nije sve baš jednostavno)...prije par godina ponio sam se prema njoj kao budala-u jednoj poruci na mobu napisah joj da je lijepa a u drugoj ako želi bit samnom(znam učinio sam s**nje)....još par stvari: isti razred smo samo što smo u različitim odjelima(zapravo gimnazijama koje imaju skoro sličan program) pa imamo dosta profesora istih iz istih predmeta te jedno drugom šaljemo npr. testove koje smo pisali i odgovore, i jednostavno pomažemo si....prije par godina(nedugo nakon onih prvih par godina) sam i htio pitati je zašto me ne voli i mnogo puta na dan dosađivajući joj....nezzz kako sam to mogao dopustiti al jbg.... sad kao da izgleda da se nešto pokrenulo al nisam siguran dal je to samo fake ili je to stvarno.....još uvijek pomažemo jedno drugom i nadam se će uspjeti nešto...nez kako da joj priđem i pitam dal je za sok te kako da popravim one gluposti???........ Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako osvojiti curu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako osvojiti curu   Kako osvojiti curu I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako osvojiti curu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako ste danas?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Teens :: Part for boys :: Problemi-
Skoči na: