Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teens

Forum about teens.
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 VESTI: Jovanović: Nismo bušili Plavog; Mrđa: Poljaci mi se svete

Ići dole 
AutorPoruka
DonMilan
Novi clan



Broj poruka : 16
Datum upisa : 23.04.2010

VESTI: Jovanović: Nismo bušili Plavog; Mrđa: Poljaci mi se svete Empty
PočaljiNaslov: VESTI: Jovanović: Nismo bušili Plavog; Mrđa: Poljaci mi se svete   VESTI: Jovanović: Nismo bušili Plavog; Mrđa: Poljaci mi se svete I_icon_minitimePet Apr 23, 2010 6:17 pm

Direktor poljskog Leha iz Poznanja Andžej Juskovjak rekao je tamošnjim medijima da su fudbaleri Partizana „minirali" bivšeg trenera Gorana Stevanovića na polufinalnoj utakmici Lav Kupa protiv Vojvodine (1:3), koju je on posmatrao iz lože stadiona u Humskoj. Jedan od najboljih poljskih igrača svih vremena istakao je da su prvotimci crno-belih namerno puštali napadača „lala" Dragana Mrđu da postiže golove. Juskovjak je posmatrao meč u Beogradu kako bi na delu video upravo Mrđu, kojeg po svaku cenu želi da odvede u Poznanj.

- Jeste Mrđa dao dva gola, ali je to bio čudan meč. Bilo je očigledno da fudbaleri Partizana igraju protiv svog trenera. Defanzivci domaće ekipe namerno su ostavljali samog Mrđu i puštali ga da daje golove - rekao je Juskovjak.

Međutim, štoper „parnog valjka" Marko Jovanović objasnio je da su ga samo nasmejale reči direktora Leha koji je uveren da je bio svedok zavere u Humskoj.

- Pročitao sam izjavu i nasmejalo me je šta je rekao taj čovek. Ne znam ko je on i ne znam s kojom namerom je izjavio tako nešto. Naravno da nije rekao istinu! Pre svega, mislim da je Mrđa odličan centarfor i zaslužuje da ode u mnogo bolji i veći klub od Leha. Međutim, to nije opravdanje da se pričaju laži i gluposti. To su ljudi koji ili ne znaju da prate fudbal ili imaju neke druge namere - istakao je Jovanović za Press, koji je dobar deo meča čuvao upravo Mrđu, a u drugom poluvremenu pomenutog susreta nosio je i kapitensku traku!

Konačnu potvrdu da se nešto sasvim drugo valja iza brega, odnosno, iza izjava Andžeja Juskovjaka potvrdio je upravo Dragan Mrđa. Napadač Vojvodine otkrio je da su mu čelnici Leha ponudili angažman pre nekoliko dana, ali ga je on odbio ne ostavljajući ni procenat šansi da se takav transfer ostvari.

- Kontaktirali su me iz Leha s željom da me angažuju, ali sam im rekao da mene taj klub uopšte ne interesuje! Moje ambicije ne mogu da vezujem za tu ekipu, ali ne mogu da verujem da ozbiljni ljudi mogu da se bave takvim stvarima i da daju takve izjave. Pretpostavljam da ih je isprovocirao moj stav da nema šansi da odem u Leh, jer ne postoji nijedan motiv da iz Vojvodine pređem tamo - podvukao je Mrđa.

Povremenog A reprezentativca Srbije, kojeg mnogi vide kao sigurnog putnika na Svetsko prvenstvo u Južnu Afriku ovog leta, pogodilo je što su čelnici poljskog kluba na ružan način pokušali da unize veliki trijumf Vojvodine u polufinalu Kupa.

- Ne želim da vređam bilo koga, niti da se služim takvim stvarima kao Poljaci. Ali, posle svega smešno mi deluje ta izjava, jer je čista glupost. Najbolje bi bilo da ne komentarišem ništa, ali me nervira što na taj način neko pokušava da degradira moj i uspeh mog kluba - naglasio je Mrđa.

izvor
http://www.sportal.rs/news.php?id=25937
Nazad na vrh Ići dole
 
VESTI: Jovanović: Nismo bušili Plavog; Mrđa: Poljaci mi se svete
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» VESTI: Benitez: Na Enfildu dobijamo bilo koga
» VESTI: Janković i Ribarikova otvaraju meč Srbija - Slovačka
» VESTI: Večiti rivali nastavlju trku za titulu
» VESTI: Šta biste sve uradili za titulu SP vaših fudbalera?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Teens :: Part for boys :: Sport-
Skoči na: